fbpx

Gdańsk 2024

FEBRUARY 28-29
Bilety
Bilety
Bilety
Bilety
Bilety
Bilety
Bilety
Bilety
Bilety
Bilety
Bilety
Bilety
Bilety
Bilety
Bilety
Bilety
Bilety
Bilety
Bilety
Bilety
Bilety
Bilety
Bilety
Bilety
Bilety
Bilety
Bilety
Bilety
Bilety
Bilety

Business

Late Bird
$ 400 1 600 PLN
  • Wszystkie aktywności + nieograniczone możliwości networkingu

Sessions

Late Bird
$ 150 600 PLN
  • Dostęp do wszystkich hal i strefy Expo + Game Showcase

INDIE DEV

Late Bird
$ 100 400 PLN
  • Dla niezależnych zespołów deweloperskich z maksymalnie 10 pracownikami. Cena dotyczy jednej osoby.

ONLINE NETWORKING

Late Bird
$ 150 600 PLN
  • Dostęp online do systemu spotkań i listy uczestników

UWAGA! Będziesz musiał przedstawić swój bilet i dowód osobisty przy wejściu. Upewnij się, że imię na twoim bilecie zgadza się z imieniem na twoim dowodzie osobistym.

UWAGA! W przypadku utraty lub zapomnienia identyfikatora, za jego ponowne wydanie będzie naliczona opłata w obowiązującej stawce miejscowej.

Akredytacja
mediów

Akredytacja umożliwia dostęp do DevGAMM, otrzymywanie materiałów prasowych i komunikatów prasowych oraz uczestniczenie we wszystkich wydarzeniach konferencyjnych, które nie wymagają specjalnego zaproszenia.

Zostań
Wolontariuszem

Czy chciałbyś zostać częścią DevGAMM i uczestniczyć w konferencji za darmo? Zostań wolontariuszem! Potrzebujemy aktywnych, pełnych energii i odpowiedzialnych pomocników.

  1. DevGAMM stanowczo potępia rosyjską agresję wojskową.

Konferencja narodziła się na Ukrainie, a większość jej obecnych organizatorów to Ukraińcy, którzy także przeżywają trudności.

Z tego powodu DevGAMM nie będzie już współpracować z osobami i firmami, których działania są kontrolowane przez rząd rosyjski lub z nimi związane w jakikolwiek sposób. Dotyczy to również wszystkich, którzy popierają akt wojny, niezależnie od ich narodowości.

  1. DevGAMM nie jest platformą do prowadzenia dyskusji politycznych.

Nasza konferencja zawsze miała na celu zgromadzenie utalentowanych profesjonalistów z branży gier z całego świata.

To nie jest miejsce dla agresji ani mowy nienawiści wobec żadnego z uczestników. DevGAMM to platforma do dialogu, współpracy i nawiązywania kontaktów.

Jednak wszyscy uczestnicy powinni wziąć pod uwagę stanowisko DevGAMM w sprawie wojny, jak to określono w artykule 1. Ci, którzy mają przeciwną opinię, publicznie ją wyrażają lub planują zrobić to podczas wydarzenia, zostaną natychmiast poproszeni o opuszczenie bez zwrotu opłaty za bilet.

  1. Praca charytatywna

Dla naszego zespołu ważne jest wspieranie Ukrainy poprzez poświęcanie naszego czasu i zasobów, dokonywanie darowizn oraz poprzez inne inicjatywy. Jeśli chcesz dołączyć, skontaktuj się z nami pod adresem charity@devgamm.com, a my udzielimy ci informacji na temat wszystkich możliwych i wiarygodnych sposobów pomocy.

Jeśli jesteś studentem lub grupą studentów, możesz ubiegać się o bilety INDIE DEV lub SESSIONS na DevGAMM Gdańsk 2024 ze specjalną zniżką. Wyślij wiadomość na adres contact@devgamm.com zawierającą informacje o swojej uczelni, kierunku studiów oraz powód, dla którego chciałbyś uczestniczyć w DevGAMM.

Dodatkowo, zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu jako wolontariusz. Po pomocy organizatorom w jednym z dni konferencji, masz możliwość bezpłatnego uczestnictwa w niej w innym dniu. Aby się zgłosić, prosimy skorzystać z tego linku.

Jeśli chcesz zaktualizować swój bilet na najwyższy poziom (na przykład z SESSIONS na BUSINESS), napisz do nas na adres tickets@devgamm.com.

Możesz zmieniać dane w swoim bilecie (imię, nazwisko, nazwa firmy itp.) lub przenieść swój bilet na innego uczestnika do 23 lutego 2024 roku włącznie. Aby wprowadzić zmiany, otwórz e-mail ze swoim biletem od Eventbrite i kliknij Go to My Ticket, a następnie kliknij Edit.

Lub przejdź do eventbrite.com/mytickets, wybierz bieżące wydarzenie i kliknij Edit.

Możesz zwrócić bilet do 7 dni przed wydarzeniem.

Aby zwrócić bilet, otwórz e-mail ze swoim biletem od Eventbrite, kliknij Go to My Ticket, a następnie kliknij Cancel Order. Lub przejdź do eventbrite.com/mytickets, wybierz bieżące wydarzenie i kliknij Cancel Order.

Prowizja za zwrot biletów w wysokości 6,6% + 1,79$ (zgodnie z polityką zwrotów Eventbrite) lub 45,00$ (w przypadku płatności przelewem) obciąża kupującego. Organizator powinien odpowiedzieć na prośbę o zwrot w ciągu 5 dni roboczych od daty zgłoszenia. Warunki zwrotu zależą od banków.

W przypadku zgubienia, pozostawienia, kradzieży lub zapomnienia identyfikatora pobierana jest opłata za wydanie nowego.

Jeśli oryginalny identyfikator był bezpłatny, zostaniesz obciążony aktualną stawką miejscową za jego zastąpienie.